چشم انداز

شرکت نت سیس پی، همواره با هدف دستیابی به بروزترین تکنولوژی روز دنیا در حوزه فعالیت خود سعی دارد، با اتکا به زیر ساخت فنی و تخصصی و جایگاه عملیاتی خود با ایجاد پروژه‌های فنی و جامع سازمانی، سرویس‌های خدماتی و نوین را در راستای ایجاد سودآوری هرچه بیشتر به کسب و کارهای راه اندازی نماید.
این شرکت بی‌وقفه تلاش کرده‌ است تا دغدغه و نیاز‌ مشاغل را شناسایی کند و با ارائه‌ی راه‌‌کارهای نوین پرداخت، در بهبود و توسعه‌ی کسب و کارها واقع شود. به این امید که با تغییر ساختار مدل‌های سنتی کسب و کار، دنیای بهتری بسازد.

مأموریت

نت سیس پی به منظور استفاده از ظرفیت‌های موجود با تکیه بر سرمایه انسانی هوشمند، پویا و متخصص خود، همچنین به پشتوانه شایستگی‌ها و موقعیت‌های کلیدی و با اتکا به شرکت‌های مادر خود، سعی دارد با ایجاد بسترهای نرم‌افزاری و با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین با حداقل هزینه و نیروی اجرایی، بیشترین سودآوری و بازده را بدست آورد.
شرکت نت سیس پی در انجام پروژه‌های خود، همکاری تنگاتنگ با شرکت‌های داخلی و شرکای خارجی را به منظور دستیابی به دانش فنی و فناوری‌های نوین از یکطرف، و بهره‌گیری از ظرفیت‌‎های موجود شرکت‌هایی در حوزه‌کاری و در محدوده جغرافیایی، به عنوان یکی از اصول اساسی فعالیت خود دنبال می‌کند.

About Us

در یک نگاه جامع می‌توان اهداف و استراتژی شرکت را در دو محور به شرح زیر بیان کرد:

استراتژی عملیاتی
  • اجرای پروژه‌های مالی و ارایه سرویس‌های پرداختی در صنایع گوناگون
  • حفظ و افزایش شاخص‌های کیفی سرویس‌های پرداخت در فضای کاملا رقابتی و نیز ارایه سرویس‌های خلاقانه
  • ارایه سرویس‌های پرداختی مطابق با درخواست کاربران
  • طراحی و ایجاد فعالیت‌های جدید و مشارکت در پروژه‌های خاص در راستای اهداف اصلی و استراتژیک شرکت
Amaliat
استراتژی راهبردی
  • کمک و مشاوره به کاربران در جهت کاهش هزینه ها سازمانها با بهره گیری از سرویسهای نت سیس پی.
  • پیشگامی در ارائه طرح‌های نوآور و خلاق و حفظ پویایی و چابکی در بدنه فناوری شرکت.
  • حضور موثر در بخش قابل توجهی از چرخه‌های مالی، پرداختی در کشور.
Way